Microsoft uvolňuje svůj kód pod licencí GPL

Ano, licence, jež znamená „komunismus“, „rakovinu“ či „ohrožení duševního vlastnictví“ (1, 2, 3) se nyní v době krize hodí i Microsoftu. Sám Microsoft se tak ze dne na den stal komunistou, rakovinou softwaru a zároveň velkou hrozbou pro duševní vlastnictví. Na téhle ukázce je krásně vidět demence PR speaku velkých společnosti (Microsoft není sám, kdo toto praktikuje) stejně jako slizkost a bezpáteřnost těch, kteří jej praktikují (pro byznys sežeru i vlastní matku). Je to ale hnus, velebnosti!

pridej.cz

Komentáře

 1. Robert napsal:

  Huh… deja vu. Kdybych si u tohoto zápisku nevšiml v Akregatoru, že byl vydaný už v poledne, tak bych si myslel, že jsi jej určitě psal ve stejnou chvíli jako já první odstavec tohoto. To bylo v sobotu tak kolem druhé odpoledne…

 2. bibri napsal:

  Psal jsem to v neděli, ale zapomněl jsem to publikovat. To je tak, když musím dělat hodně věcí najednou…

 3. Michal napsal:

  Nelze než souhlasit. Když už něco jednou tvrdím, tak si za tím stojím. Ale u MS mě to nepřekvapuje, vzhledem k historii této firmy a množství hnusáren, kterých se dopustila, aby zabránila jakékoliv konkurenci se prosadit.

 4. lzap napsal:

  Víš co je základním stavebním kamenem softwarové společnosti? Znovupoužití kódu? Modulární architektura? Nikoliv. Je to krádež. :-)

Vložit komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo nikomu sdělen. Požadované údaje jsou označeny *

*

*