Zajímavé čtení: 20 let očima Respektu

Časopis  Respekt vydal hezký retrospektivní speciál „20 let očima Respektu“ — speciální vydání k 20. výročí sametové revoluce, který obsahuje články z předchozích čísel Respektu. V trafikách je nepřehlédnutelný (červená obálka, nadpis přes půl strany, nestandardní formát), stojí 49 Kč (dvě piva) a rozhodně stojí za zakoupení. Mám jej komplet přečtený, doporučuji! Schovám si ho a znovu se začtu příští rok v květnu, než půjdu volit. Pro tuto příležitost bude více než inspirativní, z některých dobových článků (a následných komentářů) mi totiž naskakuje husí kůže!

pridej.cz

Komentáře

 1. lzap napsal:

  Kulturu moc nemusím, ale Reflex si občas teda přečtu.

  No fakt!

 2. bibri napsal:

  Jenže tohle je Respekt, to je úplně jiný časopis :)

 3. Vlastimil Ott napsal:

  Taky jsem zavětřil a koupil hned, když jsem ho uviděl. Akorát nesedím tak dlouho na záchodě, abych ho měl už přečtený… ;-)

 4. Joelp napsal:

  Hned zitra si ho zajdu koupit :)
  Ale na záchodě ho číst fakt nebudu :P

 5. Vojtěch Trefný napsal:

  Viděl jsem ho v sobotu v trafice a taky koupil, ale pořád se nemůžu dostat k tomu se do něj začíst (hromada věcí, které bych měl přečíst začíná přetékat jak ze stolu, tak z paměti počítače).

 6. PaulMan napsal:

  Souhlasím, že je to výborné čtení. Nepochybuju, že do výběru byly cíleně zahrnuty ty články, které správně analyzovaly situaci a dobře předvídaly budoucí vývoj – ovšem (právě proto?) stojí i po letech za přečtení.

 7. bibri napsal:

  Ano, právě proto. Někdy je to opravdu dost husté…

Vložit komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo nikomu sdělen. Požadované údaje jsou označeny *

*

*