Nový openMagazin 10/2009 – zajímavé čtení o open source

Již desáté vydání elektronického magazínu připravila ve spolupráci s partnery obecně prospěšná společnost Liberix. Volně dostupný magazín je určen do kanceláří, škol, firem nebo domácností, kam přináší nové informace, návody a recenze z oblasti volně dostupného softwaru.

Desáté vydání je stejně jako předchozí vydání k dispozici zcela zdarma ke stažení na adrese www.openmagazin.cz. soubor obsahuje bezmála 90 stran návodů, recenzí, případových studií a novinek z oblasti tzv. volně dostupného softwaru. Tímto softwarem lze s minimálními náklady vybavit kancelář či domácnost a vyřešit také problém legálnosti programového vybavení a zároveň ušetřit. Nejoblíbenějšími programy z této oblasti jsou Mozilla Firefox nebo kancelářský balík OpenOffice.org.

Stáhněte si openMagazin 10/2009 ( 15,3 MB) a vyplňte prosím dotazník – chceme vědět, co bychom měli vylepšit a potřebujeme znát názor čtenářů.

Elektronický časopis nedávno získal mezinárodní kód , což jej posunuje mezi kvalitního elektronická média. Magazín je společným dílem téměř desítky českých a slovenských portálů, které se spojily, aby nabídly svým čtenářům to nejlepší. dokument připravuje Liberix, o.p.s. V desátém vydání se připojuje portál Openmoko.cz, magazín má bezmála 90 stran a obsahuje mimojiné např. recenze Ubuntu 9.10, Mandriva Linuxu 2010, Touchbooku nebo prohlížeče Chromium. Obrovské množství nejlepších informací a zcela zdarma.

Obsah magazínu 10/2009

AbcLinuxu.cz

LinuxEXPRES.cz

MandrivaLinux.cz

Mozilla.cz

Openmoko.cz

OpenOffice.cz

Penguin.cz

Posterus.sk

Root.cz

Související

pridej.cz

Vložit komentář

Váš e-mail nebude nikdy zveřejněn nebo nikomu sdělen. Požadované údaje jsou označeny *

*

*